همیار سفر اسپادانا
 • ورود و عضویت
منو اصلی
 • IRR
   • IRRریال ایران
   • USDدلار آمریکا
   • EURیورو
   • AEDدرهم امارات
   • فارسی
   • ENGLISH
   • Türkçe
   • العربية
 • عضویت در کانال یوتیوب نرم افزار غزال رزرواسیون پرواز و هتل و تور و بیمه
برگشت

������������-��-������������

شرایط و قوانین استفاده از خدمات تخصصی سامانه گردشگری الکترونیک غزال

 

شرایط و ضوابط مندرج در این سند ("توافقنامه") به توصیف مقررات حاکم بر استفاده از خدمات ارائه‌شده و روابط حقوقی فیمابین شرکت "همیار سفر اسپادانا" که از این پس در اینجا "شرکت" نامیده می‌شود از یکطرف و شما به عنوان استفاده‌کننده از خدمات ("شما" یا "کاربر") که از این پس در اینجا "مشتری" نامیده می‌شود از طرف دیگر می‌پردازد. مشتری متعهد می شود كه با تغييراتی كه ممكن است شرکت هر از چندگاهی در اين توافقنامه ايجاد كند موافقت نموده و به مجرد دریافت اطلاع رسانی درمورد تغییرات از طریق پست الکترونیک یا پیامک، از آخرین نسخه به روز شده این سند مطلع شود و چنانچه با مفاد تغییر یافته موافقت ندارد مراتب را کتبا به آدرس قانونی یا ایمیل رسمی شرکت اطلاع دهد و چنانچه خدمات و يا محصولات شرکت را تهيه نمايد، اين توافقنامه بايد به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می كند و از مزايای آن بهره می برد، اجرا شود. نسخه‌های به روز شده، عطف به ما سبق نمی‌شوند و آخرین نسخه به روز شده از این سند با کلیک بر روی لینک "شرایط و قوانین استفاده از خدمات " در صفحه اصلی وب سایت شرکت، قابل مشاهده و دریافت است.

مشتری اقرار و تضمین می‌کند که این سند را به طور کامل خوانده است و شرایط و ضوابط مندرج در آن را بدون هیچ‌گونه ابهامی درک کرده و با آنها موافق است و مادامیکه مشتری از خدمات شرکت استفاده می‌کند مفاد این سند نافذ خواهند بود.

 

شرایط و ضوابط عمومی

1. وب‌سایت شرکت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند. 
2. اگر به عللی خارج از حیطه و اقتدار طرفین انجام تمام یا قسمتی از تعهدات این توافق امکان‌پذیر نباشد، مادامیکه جهات مزبور ادامه دارد، عدم انجام تعهداتی که متاثر از عوامل غیرمترقبه باشد تخلف محسوب نمی‌شود. 

شرایط و ضوابط مالی

1. مشتری متعهد است كه تمامي هزينه‌هاي اعلام شده از طرف شرکت را در زمان مناسب و قبل از استفاده از خدمات پرداخت كند. تمامی خدمات ارائه شده از طرف شرکت بصورت نقدي دريافت خواهد شد و ديركرد در پرداخت، اين حق را براي شرکت ايجاد می‌كند كه بدون هماهنگی و اعلام قبلی، اقدامات مقتضی را انجام دهد. 
2. مبلغ خدمات ارائه‌شده شامل مبلغ خدمات بعلاوه عوارض و مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود و هرگونه كسور مورد نظر مشتری به مبلغ خدمات اضافه خواهد شد.
چنانچه به هر دليل شرکت موفق به دريافت بدهی مشتری، از طريق روشهای پرداخت تعيين شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشتری موافقت می ‌نمايد كه شرکت مشتری را برای تسويه بدهی تحت پيگرد قانونی قرار دهد. چنانچه پرداختهای مشتری توسط كارت اعتباری انجام گيرد و اگر به هر دليل شرکت نتواند كل مبلغ بدهی مشتری بابت محصولات و خدمات را از كارت اعتباری وی دريافت نمايد مشتری موافقت می ‌نمايد كه شرکت مشتری را برای تسويه بدهی تحت پيگرد قانونی قرار دهد. بمنظور تسويه بدهی، شرکت خود را مجاز می داند تا بلافاصله سرويس مشتری را كه بوسيله مشتری يا از طريق وی تهيه و يا تمديد شده‌اند بدون هيچگونه اطلاع قبلی لغو و يا مسدود نمايد.

 

شرايط پشتیبانی

1- کلیه خدمات پشتیبانی شرکت فقط به صورت آنلاین بوده و از طریق سایت پشتیبانی شرکت ارائه می گردد
2- شرکت هیچگونه تعهدی را برای ارائه خدمات حضوری به مشتری نمی دهد 
3- استفاده از پنل رزرواسیون آنلاین غزال کاملا رایگان بوده و تمام بروز رسانی ها و تغییرات روی این نرم افزار بصورت رایگان می باشد.
4- سایر محصولات شرکت شامل هزینه پشتیبانی می باشند , همه مشتریان باید پشتیبانی نرم افزار خود را با پرداخت هزینه , بصورت یکساله طبق تعرفه های روز شرکت تمدید نمایید.
5- در صورت عدم تمدید پشتیبانی در موعد مقرر , در صورت اشکال در نرم افزار مشتری امکان بررسی و اصلاح تا زمان تسویه حق پشتیبانی آن وجود ندارد.
6- تعهد شرکت برای ارائه خدمات پشتیبانی همراه با دریافت هزینه حداکثر در طول مدت پشتیبانی تمدید شده هر محصول می باشد.
7- پس از آن درصورت امکان از طرف شرکت ، ارائه خدمات پشتیبانی همراه با دریافت هزینه طبق تعرفه های روز می باشد.

حفاظت از اطلاعات

نقل و انتقال های اینترنتی هیچ گاه کاملاً خصوصی و امن نیستند. می دانید که هر گونه پیام یا اطلاعاتی که روی سایت می فرستید ممکن است توسط دیگران خوانده شده یا از رسیدن آن به مقصد جلوگیری شود. به علاوه، شما نباید رمز عبور خود را برای کسی افشا کنید. همچنین، اگر از کامیپوتر خود به طور مشترک با افراد دیگری استفاده می کنید، باید پس از پایان کار از سایت خارج شده و پنجره مرورگر را ببندید. مشتری متعهد می گردد كه محرمانه بودن كلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نمايد. مسئوليت تمامی عملياتی كه بوسيله حساب مشتری انجام گيرد به عهده خود مشتری است. چنانچه استفاده غيرمجاز و يا ناقض امنيت صورت بگيرد بايد سريعا به شرکت اطلاع داده شود.بديهی است شرکت هيچگونه مسئوليتی در قبال هرگونه ضرر و زيان كه بر اثر استفاده فرد ديگری از كلمه عبور و يا حساب مشتری با و يا بدون اطلاع مشتری انجام شده را، نمی پذيرد. مشتری همچنين موافقت می نمايد كه مسئوليت خسارتهای وارده احتمالی به شرکت يا ديگر مشتریان كه در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب يا كلمه عبور مشتری بوده به عهده خود مشتری می باشد.شرکت از پذيرفتن مسئوليت هرگونه فعاليت انجام شده در حساب مشتری، با و يا بدون اجازه مشتری، خودداری می كند. 
شرکت حق آشكار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانين، مقررات و بطور كلي روال قانونی و درخواست دستگاه های قضايی و دولتي، ضروری می داند و همچنين حق ويرايش، رد، ارسال يا حذف هرگونه موارد يا اطلاعات را به صورت كلی يا جزئی به صلاحديد شرکت در هر زمان برای خود محفوظ می دارد.
چنانچه استفاده مشتری از محصولات و خدمات منجر به اقدام و يا تهديد قانونی عليه شرکت، شركتهای وابسته و يا شركاء گردد، شرکت مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتيجه اين اقدامات، به ادامه سرويس دهی به مشتری خود خاتمه دهد.
كليه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالكيت معنوی شرکت متعلق به شرکت است. مشتری موافقت می كند كه هيچ سود يا امتيازی در اين مالكيت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود كه هيچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و محصولات نخواهد كرد.

شرکت متعهد است كه تا حد امكان پيش‌بيني‌هاي لازم را براي جلوگيري از اعمال خرابكارانه نفوذگران انجام دهد و در صورت بروز چنين اعمالي در اسرع وقت اقدامات لازم را براي برگشت به وضع عادي انجام دهد.

امنیت اطلاعات شخصی شما

شرکت چگونه از اطلاعات شخصی مشتریان محافظت می‌کند؟
• کاری که ما برای محافظت از اطلاعات شما انجام می‌دهیم با اینکه شرکت نمی‌تواند تضمین کند که دسترسی غیرمجاز هرگز اتفاق نمی‌افتد، ولی با این حال شرکت اطمینان می‌دهد از طریق استفاده از فناوری مناسب و روش‌های داخلی دقت زیادی در حفظ اطلاعات شخصی مشتری و همین طور جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آن داشته باشد.
ما برای محافظت از اطلاعات شما در برابر دسترسی، استفاده یا دستکاری غیرمجاز و خراب‌کاری‌های غیرقانونی، گام‌هایی را برداشته‌ایم که از این میان می‌توان به این موارد اشاره کرد:
• استفاده از رمزگذاری لایه سوکت‌های امن (SSL) هنگام جمع‌آوری و انتقال اطلاعات مهم از جمله اطلاعات کارت های اعتباری (رمزگذاری SSL برای غیرقابل خواندن کردن 
داده‌ها توسط هر کسی غیر از ما طراحی شده است)
• محدود کردن دسترسی به اطلاعاتی که شرکت درباره مشتریان جمع‌آوری می‌کنید (مثلاً تنها آن دسته از کارمندان شرکت که برای انجام فعالیت‌های تجاری به این اطلاعات نیاز دارند می‌توانند به آنها دسترسی داشته باشند)
• استفاده از روش‌های محافظتی خاص، الکترونیکی و خاص در چارچوب استانداردهای صنعتی 

کارهایی که مشتری باید برای محافظت از اطلاعات انجام بدهد 
به عنوان بهترین اقدام عمومی در اینترنت، توصیه می‌شود که هر کسی در ارتباط با حساب‌های کاربری‌اش احتیاط بسیار زیادی کرده و از برخی از قوانین پایه پیروی کند:
• از گذرواژه‌های سطحی (مانند واژه‌های لغت‌نامه‌ای تکی) استفاده نکند
• از یک گذرواژه یکسان برای چند حساب استفاده نکند
• از گذرواژه‌های خیلی طولانی (حداقل ۱۰ نویسه اما ترجیجاً طولانی‌تر) استفاده کند
• از گذرواژه‌هایی که ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک، عدد و نویسه‌های خاص مانند ‎‎$%^&‎ و موارد دیگر هستند، استفاده کند
• امنیت گذرواژه‌ها را حفظ کند (هیچ وقت آنها را جایی یادداشت نکند یا در اختیار کسی قرار ندهد، و گهگاه آنها را تغییر دهد.

كوتاهي و يا هرگونه تخلف هر يك از طرفين نسبت به تعهدات مندرج در اين توافقنامه در هيچ حالتي از اعتبار حقوق و مسئوليت‌ها و ملاحظات مندرج در آن نخواهد كاست و به منزله حذف اين تعهدات و مسئوليت‌ها نمي‌باشد و اعتبار اين توافق را مخدوش نمي‌كند. شرکت همه تلاش خود را برای پايدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با اين همه مشكلات تفكيكی خاص و ساير عوامل خارج از كنترل ، هر از چندگاهی ممكن است منجر به وقفه در سرويس‌دهی شرکت گردند. مشتری موافقت می‌نمايد شرکت را برای نتايج اين وقفه‌ها مسئول نداند. 
مشتری در صورت تمایل در هر زمانی می تواند سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده از محصولات و خدمات شرکت از طریق بخش تماس با ما یا ارسال ایمیل به آدرس Info@ghazal24.com با شرکت در میان بگذارد.


 
03132687001
09391131343 | 09131095079
اصفهان خ 22بهمن خ حمزه شمالی ساختمان ققنوس طبقه اول واحد 4
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و محتویات آن متعلق به شرکت نرم افزاری همیار سفر اسپادانا میباشد طراحی ، پیاده سازی و اجرا توسط شرکت نرم افزاری همیار سفر اسپادانا

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه

bgblue   09391131343

bgblue   09131095079

   03132687001

 اصفهان خیابان حمزه اصفهانی شمالی ساختمان ققنوس

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه

bgblue   09391131343

bgblue   09131095079

   03132687001

 اصفهان خیابان حمزه اصفهانی شمالی ساختمان ققنوس